Danes se nam obeta pretežno sončno vreme tako dopoldan kot popoldan. Nevihte lahko nastanejo predvsem nad hribi v popoldanskih urah. Zapihal bo jugozahodni veter.
Najvišje dnevne temperature bodo od 26 do 31 °C.
V torek bo precej sončno, posamezne plohe ali nevihte so možne dopoldan zlasti na zahodu države, sredi dneva in popoldne pa tudi v osrednjih in vzhodnih krajih.
Pihal bo jugozahodni veter. Zvečer se bodo padavine na zahodu prehodno okrepile, poroča portal meteo.arso.gov.si.
V sredo in četrtek kaže na spremenljivo oblačno vreme z občasnimi krajevnimi padavinami, deloma nevihtami.
Uredništvo






















![[V živo] Janša opoziciji ponudil roko sodelovanja v “vladi za vso Slovenijo in vse generacije”](https://pomurske-novice.si/wp-content/uploads/2026/06/POL20260604-BOR_5337-1920x1347.jpg-218x150.webp)


