Število okužb s koronavirusom se v državi ponovno zvišuje. Ponovno se odpirajo covid oddelki v bolnišnicah. Ogroženi niso samo starejši, temveč tudi druge starostne skupine. Ključno je, da spoštujemo vse zaščitne in druge ukrepe.
Iskrena hvala vsem zdravstvenim delavcem, ki nesebično in z velikimi napori pomagate pri soočanju z epidemijo, opravljate testiranja, cepljenja ter skrbite za bolnike s #covid19.
Zdržimo še malo. #SkupajZmoremo

Ja, res je, marsikdo je že sit vsega, toda, zdržimo in pazimo nase in na zdravje drugih:)
Uredništvo






















![[V živo] Janša opoziciji ponudil roko sodelovanja v “vladi za vso Slovenijo in vse generacije”](https://pomurske-novice.si/wp-content/uploads/2026/06/POL20260604-BOR_5337-1920x1347.jpg-218x150.webp)


