Predvidoma do konca leta se bodo vrtci, osnovne ter srednje šole lahko razveselile nove IKT opreme v skupni vrednosti 16,2 milijona evrov.
“Sodobna informacijsko-komunikacijsko tehnologijo bo vzgojno izobraževalnim zavodom omogočila razvoj in uvajanje izobraževalnega sistema v virtualnem okolju. Gre za 13,6 milijona evrov iz sredstev evropskega sklada za regionalni razvoj iz pobude »ReactEU-IKT za vzgojno-izobraževalne zavode”. Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport bo k temu znesku “primaknilo” še dobrega 2,5 milijona proračunskih sredstev.
Uredništvo






















![[V živo] Janša opoziciji ponudil roko sodelovanja v “vladi za vso Slovenijo in vse generacije”](https://pomurske-novice.si/wp-content/uploads/2026/06/POL20260604-BOR_5337-1920x1347.jpg-218x150.webp)


