Črno-beli s slabo predstavo klonili v gosteh pri Triglavu iz Kranja s kar 3:0!

“Muraši” so s slabo predstavo prva gostujoča ekipa, ki je klonila pred Triglavom. In to kar s 3:0.

Prvi zadetek so igralci Mure prejeli v 23. minuti po enajstmetrovki (uspešno jo je izvedel Luka Majcen), ki jo je domačim prisodil sodnik zaradi prekrška Matka Obradovića (golmana črno-belih). Sledila je bolj bleda predstava brez pravih priložnosti. Šele v 65. minuti je Triglav prednost podvojil in sicer z avtogolom Žana Karničnika, ki je nespretno posredoval in žogo poslal v lastno mrežo. Končni rezultat je v 83. minuti z diagonalnim strelom izven kazenskega prostora postavil Tilen Mlakar.

Spomnimo, da se je Mura doma s Triglavom spopadla v uvodnem krogu lige in remizirala z 1:1. Triglav do današnje tekme na domačem terenu ni niti zmagal niti remiziral nobene tekme, Muraši pa v gosteh še vedno niso slavili zmage.

Muro v nedeljo na domači Fazaneriji čaka težka tekma proti prvouvrščenemu NK Mariboru!