Za dobro vinsko kapljico bo poskrbljeno v okviru Svetovnega dneva turizma v Prlekiji.
Občina Ljutomer, Občinska turistična zveza Ljutomer, Društvo vinogradnikov Mala Nedelja in Turistično društvo Mala Nedelja namreč v petek 27. septembra 2019 vabijo na odprtje “3. ZELENEGA OKNA”. Prireditev se bo odvijala ob 17.00 uri v Moravcih v Slovenskih goricah.
Vabilo in kraj druženja preverite na tej povezavi.
Uredništvo






















![[V živo] Janša opoziciji ponudil roko sodelovanja v “vladi za vso Slovenijo in vse generacije”](https://pomurske-novice.si/wp-content/uploads/2026/06/POL20260604-BOR_5337-1920x1347.jpg-218x150.webp)


