Zbral je največ točk v skupnem seštevku slovenskega pokala

Včeraj je Judo zveza Slovenije v Ljubljani razglasila najboljše judoistke in judoiste preteklega leta. Najboljša judoistka preteklega leta je postala Andreja Leški, judoist leta 2023 pa Enej Marinič. Med najboljše judoiste spada tudi Mai Žižek iz Gančan, ki je je osvojil naziv najboljši judoist v starostni skupini starejših dečkov.

Mai je tekmovalec judo kluba Klima center Tratnjek Beltinci, v starostni kategoriji starejših dečkov pa je zasedel 1. mesto v skupnem seštevku slovenskega pokala in s tem osvojil naziv najboljši judoist v starostni skupini starejših dečkov.

Judo klub Murska Sobota je na prireditvi zastopal KLEMEN VINKOVIČ, ki je v starostni kategoriji mlajših kadetov U16 v seštevku slovenskega judo pokala osvojil 1. mesto.