Zaradi dotrajanosti in slabe funkcionalnosti je Občina Lendava pristopila k izgradnji novega objekta poslovilne vežice v Lakošu. Po zaključku gradnje in pridobitvi uporabnega dovoljenja bo stara vežica odstranjena, okolica nove vežice pa bo ustrezno urejena, kar bo prispevalo k dostojanstvenemu prostoru za poslovitev.
Dela, katerih vrednost znaša 215.589,31 evrov z DDV, bo izvajalec zaključil do konca novembra 2025. S tem projektom Občina Lendava nadaljuje z izboljševanjem infrastrukture in zagotavljanjem kakovostnih storitev za svoje občane.
Vir: Občina Lendava








![[Intervju] Janez Janša: “Slovenija, vstani!”](https://pomurske-novice.si/wp-content/uploads/2026/02/24_4_janez_jansa_FOTO_Polona_Avanzo.jpg-218x150.webp)















