Občina Kuzma v svojih prostorih (Sejna soba Občine Kuzma) organizira delavnice pod naslovom Temeljne delavnice za krepitev zdravja. Prva delavnica se bo začela v mesecu februarju (4.2.2020).
Udeleženci delavnic se bodo na šestih srečanjih seznanili s pomenom:
- zdravega življenja
- tveganj zaradi zvišanih maščob v krvi
- tveganj zaradi zvišanega krvnega tlaka
- tveganj zaradi zvišanega krvnega sladkorja
- tehnik sproščanja
- opuščanja kajenja (individualni pristop)
Uredništvo






















![[V živo] Janša opoziciji ponudil roko sodelovanja v “vladi za vso Slovenijo in vse generacije”](https://pomurske-novice.si/wp-content/uploads/2026/06/POL20260604-BOR_5337-1920x1347.jpg-218x150.webp)


