Črno beli selekcije U-12 v prijateljski tekmi nadigrali ekipo Haladaša iz Madžarske!

Na včerajšnji prijateljski tekmi so črno beli selekcije U-12 popolnoma nadigrala gostujočo ekipo Haladaša iz Madžarske. Že po prvem polčasu so vodili s kar 6:0.

Končni rezultat 7:1

Gostujoči trener je v drugem polčasu ekipo sicer okrepil z zamenjavo vratarja, v igro pa je poslal kar nekaj svežih igralcev, zato so gledalci v drugem polčasu videli le dva zadetka. Enega tudi v mreži črno belih.

Strelci za črno bele so bili trikrat Anej Kerman, enkrat pa so zadeli še Alen Šnurer, Milan Hajdinjak in Val Mandžuka.

Stojijo z leve: Rok Malačič (pomočnik trenerja), Anej Kerman, Milan Hajdinjak, Matic Husar, Anej Koroša, Val Mandžuka, Alen Šnurer, Staš Bračko, Maks Horvat (vratar) in Dominik Kovačič (trener)
Čepijo z leve: Lado Ratkai, Aljaž Petrijan, Jure Kosi, Anže Kolmanko, Nejc Bencak in Jaka Fišer