Muraši boljši, žal neučinkoviti v povratno tekmo proti Maccabiju z 0:2!

Muraši iz Murske Sobote so odigrali odlično tekmo v gosteh proti favorizirani ekipi Maccaabi iz Haife. Z malo več iznajdljivosti pred skoraj premaganim vratarjem v prvem polčasu, ko se je Amadej Maruša znašel sam pred domačim vratarjem, bi morali zagotovo povesti.

Prvi polčas 0:0, nato Muraši zadeli, žal iz prepovedanega položaja

Črno – beli so odigrali odličen prvi polčas in zagotovo pokazali boljšo igro od domačinov. V začetku drugega polčasa so neprepričljivo tekmo Maccabija celo izžvižgali domači navijači. Slednji so se stopnjevali in dosegli vrhunec, ko je Mura zadela, a žal iz nedovoljenega položaja.

Hladen tuš za muraše je “priletel” v šestdesetih minutah igre. Črno – beli so prejeli kar dva gola in kljub še vsaj eni stoodstotni “šansi” so se morali pred povratno tekmo sprijazniti z rezultatom 2:0 za domačine.

Povratna tekma na domači Fazaneriji bo v v četrtek, 18. julija 2019 ob 20. uri na Fazaneriji.